Leasing używanych aut jak abonament

Dawniej zakup auta był decyzją często na całe życie, wiązał się z ogromną inwestycją, oczekiwaniem, cierpliwością i trudnościami. Dziś na szczęście czasy się zmieniły i nabycie auta nigdy nie było prostsze, ponieważ z pomocą przychodzi nam np leasing używanych aut.

Na rynku pojawiły się idealne rozwiązania dla osób, które chciałyby nabyć samochód sprawdzony, w dobrej cenie, dobrej jakości i wysokim standardzie. Co więcej, przy zachowaniu możliwości jego zmiany. Rozwiązania te dają niesamowite możliwości niezależności.

Nabywając używany samochód z autonomiauzywane.pl zyskujesz same korzyści. Czy jesteś świeżo upieczonym kierowcą, czy kierowcą z dużym doświadczeniem poszukującym drugiego auta, bądź też chcącym zmienić dotychczasowe. A może zapragnąłeś auta wyższej klasy niż to, które aktualnie posiadasz. W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z oferty autonomiauzywane.pl.

Autonomiauzywane.pl jest częścią Volkswagen Financial Services proponującym rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych grupy Volkswagen oraz doskonałym miejscem, w którym można odnaleźć wiele doskonałych rozwiązań, intuicyjnych przeglądarek dla osób poszukujących auta. Mimo że w sieci jest wiele miejsc potencjalnie możliwych do przejrzenia, warto jest prześledzić ofertę autonomiauzywane.pl ze względu na jej różnorodność i dopasowanie do potrzeb użytkowników.

Leasing aut używanych

Jednym z takich rozwiązań jest już wcześniej wspomniany leasing używanych aut jak abonament.

Jest to odpowiedź dla wszystkich osób, które mają obawy przed wyborem właściwego auta z uwagi o jego stan techniczny. Dla osób, które obawiają się dodatkowych, nieprzewidzianych wydatków, z jakimi często niestety może wiązać się zakup auta używanego z niesprawdzonego, czy niewiarygodnego źródła. Wreszcie jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących auta sprawdzonego w rozsądnej cenie, ale także oczekujących wsparcia i doradztwa oraz profesjonalnej obsługi, dokładnie takiej samej jak przy zakupie auta nowego. To właśnie wyróżnia autonomiauzywane.pl.

Rozwiązanie działa w niezwykle prosty sposób.

Potencjalny nabywca:

  1. wybiera kilkuletnie auto
  2. określa okres planowanej eksploatacji
  3. określa średni roczny przebieg
  4. określa wysokość miesięcznej opłaty

Pozostałe czynności pozostają w profesjonalnych rękach doradcy Klienta.

O czym należy pamiętać?

Leasing używanych aut jak abonament wiąże się z:

– wkładem własnym od 0-30% wartości

– wyborem okresu eksploatacji pomiędzy 24, 36 lub 48 miesięcy

I co potem?

Po zakończeniu umowy są trzy wyjścia:

  1. Można zwrócić auto do dealera i nabyć kolejne (nowa umowa)
  2. Można wykupić auto (cena wykupu znana jest już w momencie podpisywania umowy)
  3. Można przedłużyć dotychczasową umowę korzystania z auta w ramach „abonamentu”

Warto zaznaczyć, że samochody używane z autonomiauzywane.pl są autami sprawdzanymi pod względem technicznym, zanim trafią do oferty. Potencjalny nabywca może prześledzić dokumentację techniczną oraz historię eksploatacji i napraw. Do niego zatem należy dokonanie wyboru odpowiedniego modelu i podpisanie umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here