Shoplo integracje

0
2080

Shoplo to platforma e-commerce, która cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród osób, które posiadają swój sklep internetowy, jak i wśród stawiających pierwsze kroki w biznesie online. Jest to platforma, która stwarza duże możliwości rozwoju, a także wspiera swoich klientów. Dla tych, którzy zaczynają, oferuje gotowe rozwiązania i krok po kroku wprowadza w świat handlu internetowego, dla tych, którzy już od jakiegoś czasu istnieją w sieci jako sprzedawcy, proponuje rozszerzenie działalności i integracje programów autorskich ze swoimi aplikacjami.

SPRZEDAWCY POCZĄTKUJĄCY

Jeśli marzy ci się posiadanie własnego sklepu internetowego i masz na niego pomysł, warto skorzystać z propozycji platformy SHOPLO. Oferuje ona wiele szablonów sklepów, a także pozwala samemu stworzyć sklep internetowy, pracując z kreatorem SHOPLO. Umiejętności techniczne nie są tu koniecznością, specjaliści opracowali prosty w użyciu i intuicyjny system, który odpowiednio pokieruje nowicjuszy po świecie wirtualnego handlu. Nawet, jeśli natrafią oni na jakieś problemy lub pytania, pracownicy SHOPLO służącą pomocą i doradztwem.

WŁAŚCICIELE SKLEPÓW

Ci, którzy mają już swój biznes w sieci i chcą go rozwijać i udoskonalać, mogą skorzystać z oferty integracji swojego sklepu wraz z platformą SHOPLO. Pozwoli to przede wszystkim na rozszerzenie rynku sprzedaży i zyskanie nowych odbiorców nie tylko w wśród klientów z Polski, ale również z innych krajów. SHOPLO współpracuje bowiem z takimi platformami jak: Etsy, DaWanda, Google Shopping, Allegro, Facebook czy Instagram. W najbliższych planach ma rozpoczęcie współpracy z Amazon i Ebay, które są niewątpliwie w czołówce handlu międzynarodowego online.

KSIĘGOWOŚĆ

Dzięki integracji sklepu z SHOPLO, nasza księgowość przestanie być zmorą. Platforma oferuje wiele dodatków, które pozwolą na rozszerzenie funkcjonalności dotychczasowego sklepu. Dokumenty będą wystawiane automatycznie na podstawie istniejącej już bazy danych, faktury generować się będą na podstawie zamówień, a my będziemy mieć wszystko w należytym porządku. Przygotowanie comiesięcznych rozliczeń z urzędem skarbowym stanie się łatwe i szybkie. Zminimalizujemy popełnienie błędu do minimum.

WYSYŁKA TOWARU

SHOPLO współpracuje z dużą liczbą znanych firm kurierskich i wysyłkowych. Integracja naszego sklepu z platformą pozwoli w szybki i prosty sposób wygenerować listy wysyłkowe i korzystać z różnych firm, bez konieczności zawierania umów z każdą z osobna. Bez względu na rodzaj przesyłki, jaką wybierze sobie klient, jesteśmy w stanie sprostać jego wymogom, dzięki dużej bazie firm świadczących usługi kurierskie i wysyłkowe.

PŁATNOŚCI

Jeśli zintegrujesz swój sklep z płatnościami SHOPLO, bardzo szybko zauważysz korzyści jakie z tego wynikają. System działa już od momentu rejestracji, a klienci mogą dokonywać płatności za zamówienie od razu. Aby aktywować płatności SHOPLO wystarczy zrobić przelew za 1zł, bez konieczności tworzenia haseł i bez pomocy technicznej. Platforma oferuje bardzo dużo kanałów płatności i współpracuje z wieloma znanymi instytucjami finansowymi.

Integracja z SHOPLO to z pewnością wiele korzyści. Platformę tworzą ludzie z pasją, doświadczeniem, pomysłami i zaangażowaniem. Na swojej stronie umieszcza poradniki i e-booki, które ułatwią nam korzystanie z platformy, a także pozwolą na rozwijanie własnego biznesu. Jest to na pewno dobra oferta  zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, czy o to właśnie nam chodzi, możemy skorzystać z 15 dniowej wersji testowej, dzięki której łatwiej będzie nam podjąć ostateczną decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here