Psychoterapia dziecięca w Lublinie. Smart Heart dba o zdrowie najmłodszych

Obecność psychologa dziecięcego w życiu dziecka nie jest powodem do wstydu. Nasze pociechy również potrzebują wsparcia emocjonalnego, czasem nawet większego niż dorośli. Centrum Psychoterapii Smart Heart wspiera dzieci już od 2 roku życia. Młodzież i ich rodzice mogą liczyć na pełną pomoc psychologiczną. Jeśli chcesz skorzystać z porady, umów dziecko na wizytę z najlepszymi psychologami dla dzieci w Lublinie. 

Wygodny kalendarz zapisów online i doświadczeni specjaliści 

Psychoterapia dziecięca w Lublinie dostępna jest dla każdego dziecka. Specjaliści ze Smart Heart poprawią jakość życia Twojego dziecka i pomoże w walce z trudnościami, bez względu na to, czego one dotyczą. Psycholog stara się znaleźć źródło problemu i znajduje rozwiązania, które mają na celu uzdrowić zdrowie psychiczne dziecka. Wizyty przebiegają w luźnej i przyjaznej atmosferze. Wszystko po to, aby dziecko czuło się na spotkaniu komfortowo, a rodzic nie był oceniany poprzez dotychczasowe wychowanie.

Sprawdź dostępne terminy i umów się na wizytę z wygodnego kalendarza online w gabinecie lub przez spotkanie video. 

Psycholog dziecięcy w Lublinie – wsparcie dla rodziców i młodzieży 

Trudny okres dojrzewania może pogorszyć relacje rodzica z dzieckiem. Jest to czas, w którym dziecku należy poświęcić dużo uwagi i zainteresowania. Jeśli psycholog dziecięcy zdiagnozuje występujący problem, zaproponuje rozwiązania, mające na celu odbudowę więzi dziecka z rodzicami i zażegnanie konfliktu. 

Rodzice dzieci nawet mogą sobie nie zdawać z poważnych problemów z jakimi zmaga się ich pociecha. Może to być brak akceptacji przez rówieśników, problemy w szkole lub nieodpowiednie towarzystwo. Okres nastoletni jest intensywnym czasem w jego rozwoju i kształtowaniem się jego tożsamości. Poprzez prywatne wizyty, specjaliści ze Smart Heart okażą wsparcie i zrozumienie dziecku i otoczą go odpowiednią opieką psychologiczną, aby pomóc mu wytłumaczyć niektóre sprawy.

Wygodna terapia online 

Spotkania z psychologiem ze Smart Heart odbywać się mogą poprzez połączenie online. To umożliwia klientom maksymalny komfort i wygodę, a dzieciom bezpieczniejsze warunki do rozmowy. Wizyta u psychologa dziecięcego jest wskazana, jeśli Twoje dziecko ma problemy z nauką, koncentracją uwagi, trudnościami w nawiązywaniu relacji społecznych oraz jest przygnębione lub nad wymiar agresywne. Wszystkie te negatywne emocje mogą przerodzić się w poważniejsze problemy. Warto więc porozmawiać ze specjalistą, które w porę opanuje emocje i przywróci równowagę psychiczną rodziców i ich dziecka. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here